Poszukiwany, poszukiwana Specjalistka/ta ds. Marketingu

Tal-com to nowoczesna, międzynarodowa platforma reklamowa, która za pomocą swoich kampanii reklamowych dociera do osób zainteresowanych reklamą Klienta. Reklamy za które będziesz odpowiedzialny, nigdy nie wyświetlają się przypadkowym odbiorcom, dlatego tworzone kampanie z Tal-com są skuteczne.

social media job work

Platforma marketingowa Tal-com, dzieli się informacjami o produktach i usługach poszczególnych firm z użytkownikami Internetu na całym świecie.

Każdego dnia artykuły, landing page, banery publikowane na Tal-com docierają do setek tysięcy użytkowników na Świecie. Zapraszamy do współpracy prężnie działające firmy, które są zainteresowane świadomym budowaniem swojej marki oraz pozyskiwaniem nowych odbiorców poprzez generowanie ruchu w Internecie za pomocą odpowiednich treści informacyjnych. Poszczególne kanały tematyczne na Tal-com kierują przekaz do odpowiedniego segmentu odbiorców, co z kolei gwarantuje każdej firmie szybkie i skuteczne dotarcie do swojej grupy docelowej i doskonalą ekspozycję firmy. pewność, że reklama dotrze dokładnie tam, gdzie są Państwa klienci.

Zespół Tal-com poszukuje do działu Marketingu osobę, która będzie odpowiedzialna za tworzenie i obsługę kampanii reklamowych.

Wymagane umiejętności to:
-copywriting
-znajomość Gimp/Photoshop
-tworzenie/edytowanie grafik reklamowych
-komunikatywność
-język ang. na poziomie co najmniej B1
-kreatywność
-mile widziana znajomość GoogleAds
-biegła znajomość social media

Zadania:
-tworzeniu i realizacji strategii marketingowej z wykorzystaniem zróżnicowanych elementów marketingowych
-poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
-tworzenie Internetowych kampanii marketingowych
-podtrzymywanie kontaktu z bazą Klientów
-monitorowanie i analiza rynku pod kątem potrzeb Klientów i zmieniających się trendów

Oferujemy:
-pracę w młodym i ambitnym zespole
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych wyników pracy
-możliwość rozwoju zawodowego
-niezbędne narzędzia do pracy

shaking hands job work

 Dołącz do jednej z najszybciej rozwijających się platform marketingowych w Polsce!

Formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ira Net Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce 954A, 36-002 Jasionka, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu opublikowania artykułu na platformie Tal-com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znanego powszechnie jako RODO), informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ira Net Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce 954A, 36-002 Jasionka, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000521409, NIP 525-25-93-628.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Ma Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ira Net Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce 954A, 36-002 Jasionka, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. marketingu"

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.